שאלנו את צ'אט GPT איך יוצרים אסטרטגיה שיווקית טובה לעסק קטן

תוכנות מבוססות בינה מלאכותית יכולות לספק מידע ראשוני במגוון רחב של תחומים, אבל עד כמה הוא מועיל ומה לגבי עולמות השיווק? יצאנו לבדוק מה יש ל-chatGPT לחדש עבור עסקים קטנים

מאת: 
זמן קריאה: 00:56 דק

מה משותף לתלמיד בכיתה ו', סטודנט לתואר ראשון ובעל עסק קטן? כולם כבר כנראה שוחחו עם chatGPT. ההשפעה של chatGPT על העולם המקוון ניכרת במיוחד בחודשים האחרונים, עם כמות משתמשים מרשימה שהולכת וגדלה. בזכות גישה לכמויות מידע עצומות והסתמכות על פידבקים של גולשים, הפך chatGPT ל"יועץ" פופולארי שרבים פונים אליו בכל שאלה.

הוא ישמח להציע לכם רשימת אטרקציות לטיול הבא, לכתוב מכתב רשמי ולספק עצות כמעט בכל נושא. ובזכות היכולת ללמוד מהדירוגים שהוא מקבל על כל תשובה, הוא כבר מצליח לענות בפסקאות תוכן שלמות למגוון שאלות. יש לשים לב לכך שהיכולות של הצ'אט בשפה העברית לוקות בחסר, כך שעדיף לתקשר איתו באנגלית לצורך קבלת תשובות מלאות יותר.

 

האם העתיד של עולם השיווק נמצא בידי הבינה המלאכותית?

מתוקף היותו צ'אט בינה מלאכותית, chatGPT מצליח ללמד את המשתמשים מושגים חדשים ולהציע להם תובנות כלליות גם בנושאים שיווקיים. אם תשאלו אותו לגבי אסטרטגיה שיווקית לעסק קטן, תוכלו לקבל התייחסות הכוללת כמה מהסעיפים העיקריים מהם בנויה האסטרטגיה. מדובר כמובן במענה כללי ותמציתי, ולא בכזה שמותאם אישית למאפייני העסק ולצרכיו העדכניים.

חשוב להבין שלמרות ש-chatGPT שואף למהימנות מרבית, מדובר בכלי שמוגבל עדיין בכל הנוגע להבנה ופירוש מקורות המידע שהוא נחשף אליהם. כתוצאה מכך, גם אם תשאלו את chatGPT עצמו בנוגע לאמינות המידע שהוא מציע, הוא יציין בפניכם שתמיד קיימת אפשרות לטעויות או אי דיוקים במידע המוצג. מסיבה זו, מומלץ להפעיל שיקול דעת, לבדוק את המידע המתקבל, להשוות אותו למקורות אמינים וכמובן גם להתייעץ עם מומחים (אנושיים!) מעולמות התוכן הרלוונטיים.

בכל הנוגע לשאלות הקשורות לעולמות השיווק, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו המומחים של B144. כך תוכלו לקבל מידע אמין, רלוונטי ועדכני, לצד פתרונות מותאמים אישית ש"תפורים" לצרכים שלכם ולוקחים בחשבון את מאפייני העסק שלכם.

כתבות נוספות בנושא
בינה מלאכותית

 דילוג לתוכן