כל הסיבות לכך שעסקים צריכים שרת בענן

:תגיות

למה עסק צריך שירותים בענן? איזו בשורה מביאה עמה מהפכת הענן? מהם שלושת הדברים החשובים ביותר לעסק ומה החשיבות של שרת בעברית. התשובות בפנים

כל עסק חייב גיבוי בענן
 
 

יש שלוש סיבות מרכזיות לעבור לענן: 

  1. זו הדרך היעילה ביותר לנהל שרת עם מידע עסקי.
  2. דרך הענן גם עסק קטן נהנה משורה ארוכה של פתרונות מתקדמים וחדשניים שעד כה היו זמינים רק לחברות גדולות.
  3. זה משתלם כלכלית ועסקית.
 
 
b144 עוזר לעסק שלך לצמוח - היכנס ותהנה ממגוון פתרונות לעסק שלך
 
 

איזו בשורה מביאה עמה מהפכת הענן?

חישבו על כך, הטלפון של העסק, הפקס, הדואר, הניירת, הארכיון – כל אלה כבר מזמן עברו דיגיטציה. עכשיו האבולוציה של שירותי המחשב מביאה אלינו את השלב הבא בשמירה על כל המידע הזה - השרתים בענן.
נחזור אחורה, רגע. בתחילת המאה ה-21 היו עסקים שהבינו את הפוטנציאל הגלום באינטרנט ועלו על הגל. הספקנים, המהססים והמאמצים המאוחרים נפלו למים. עסקים קטנים ובינוניים שהבינו את הכוח של האינטרנט בדחיפת העסק קדימה, השאירו מאחור את המתחרים וגדלו בעשרות אחוזים. היום, לשירותי הענן לעסקים יש כוח דומה.
 
 

מה זה ענן?

שרתי ענן מוציאים מבית העסק את השרת הפיזי ושומרים את המידע בשרת וירטואלי המתוחזק ע"י חברה חיצונית. מיליוני עסקים ברחבי העולם כבר עברו לענן וכך מונעים תקלות מרובות, חוסכים במשאבי משרד כמו מקום, חשמל ורוחב פס, מגבים את המידע, מתגוננים מפני וירוסים והתקפות, ובעליהם ישנים טוב יותר בלילה.
במקום לרכוש ולתחזק שרתים בבית העסק עצמו, ניתן כיום לקבל גישה לשרת וירטואלי בפלטפורמת הענן וליהנות מגמישות ומהתאמה ספציפית לצרכי העסק. שרתי ענן יכולים לייעל ולשפר הן את העבודה היומיומית והן את האסטרטגיה העסקית.
 
 
מחפשים שרתים וירטואליים מאובטחים ומתקדמים בהתאמה אישית ? קבלו הצעה משתלמת 
 
 

שלושת הדברים החשובים ביותר לעסק הם: גיבוי, גיבוי וגיבוי

רגע לפני שנת 2016 עסקים רבים בישראל עדיין מתחזקים שרת או חדר שרתים במשרד, עליהם הם משלמים תחזוקה וחומרה. מה שנחשב לשיא הקדמה לפני כמה שנים הפך מיושן ואף מסוכן לעסק. מעבר לבזבוז המשאבים, מדובר בנקודה מסוכנת של ממש לקיום ולשרידות העסק, כשכל תקלה קטנה בחשמל או הצפה חלילה עלולה למחוק שנים של מידע.
היתרון המשמעותי ביותר של שרתי הענן הוא ההגנה שהם מספקים לנכס החשוב ביותר של כל עסק: המידע שלו. מסמכי עבודה, חשבוניות ומסמכים פיננסיים, רשימת לקוחות, פרטי תקשורת, נהלי עבודה, תוצרי עבודה וכן הלאה. בלי המידע העסקי אין עסק.
ממחקרים שנעשו אחרי פיגוע התאומים ב-11 בספטמבר עולה כי 94% מהעסקים שמאבדים את המידע העסקי שלהם קורסים לחלוטין תוך שנתיים. כחצי מאלה נעלמים תוך חודשים ספורים.
כלומר, 19 עסקים מכל 20 שחוו אסון, פגיעה או תקלה חמורה בשרתים שלהם סוגרים את הבאסטה, ורק אחד מצליח לצלוח את התקופה הקשה ולהתאושש.
 
 

"כיפת ברזל" של העסק

עסק קטן אינו יכול להרשות לעצמו להצטייד במערכות אבטחת המידע החדישות ביותר - העלות היא אסטרונומית. להבדיל, כל עסק, לא חשוב מה גודלו, המתחבר לשרת ענן נהנה מיד ממערכת הגנה מרכזית המבטיחה לשרת של  חומת אש, סינון וירוסים, יציאה בטוחה לאינטרנט והגנה מפני התקפות  DDos
 
 

שיפור השירות של העסק

שרתי הענן מגדילים את זמינות העסק. מכיוון שהגישה לשרתי בזק מתבצעת דרך האינטרנט, ניתן לגשת למידע העסקי בכל זמן ומכל מקום – מהמשרד, מהבית ומחו"ל. אפשר לערוך, לשנות, לעשות פעולות מהמחשב, מהטאבלט או מהנייד מה שמגביר את יכולות העסק לתת ללקוחותיו שירות יעיל ומהיר. חשוב לוודא כי השרת הוירטואלי מתארח אצל ספק מרכזי שיכול להבטיח רוחב פס מירבי, שרידות גבוהה בחוות שרתים מרכזית וזמינות נתונים גבוהה.
 
 

בזק עסקים - שרת בעברית

לא מעט חברות מעניקות שירותי ענן בארץ ובעולם. אחת הגדולות שבהן היא אמאזון, שמארחת על חוות השרתים שלה עסקים מכל העולם. כיאה לענקית שהיא, היא מעניקה תמיכה ושירות מקצועיים. הממשק שלה, מן הסתם באנגלית וכך גם מוקדי התמיכה. עסקים ישראלים רבים מעדיפים לקבל שירות מאובטח ומקצועי כאן בארץ, ליהנות מממשק הפעלה פשוט בעברית וממוקד תמיכה ייעודי בשפה העברית, שזמין בהתאם ללוח השנה העברי.
 
בזק מעניקה שירותי ענן בטוחים ומוגנים בשירות ובמחיר תחרותי ומשתלם, בהתאם לצרכי העסק ובגמישות גבוהה במיוחד. במסגרת המנוי בבזק נהנים משורה ארוכה של פיצ'רים ומכל מה שצריך בשביל להצעיד את העסק קדימה – ובמחירים אטרקטיביים לעסקים קטנים ובינוניים.
 
הזמינו חבילות שרתים וירטואליים הכוללות מערכת הפעלה, חבילת אבטחה מובנית ואפשרות חיבור ל-IPVPN ולאינטרנט
 
 

יש לך שאלה בנושא זה?

פתרונות פרסום דיגיטליים לעסק

חבילות פרסום

לכל העסקים