שלט אותיות תלת מימד לעסק

:תגיות

לאן שאנחנו לא מביטים אנחנו יכולים לראות פרסומות שהן ברורות וכאלה שהן יותר מעודנות. ההשקעה של בתי עסק בפרסום וחשיפה שלהם היא כזו אשר כוללת בסך הכל עלויות די גבוהות, ואם לוקחים בחשבון את מה שמקבלים מכל אלה- מבינים מדוע חברות גדולות מבצעות הוצאות יותר גדולות בגין חשיפה יעילה. אחת מן הדרכים לגרום לעסק להיות בולט היא על ידי הצבה של שלט, כאשר הוא יכול להיות בעל אותיות תלת מימד לעסק דבר שניכר כי בוחרות בו החברות הכי גדולות.

אותיות תלת מימד באנגלית

מקבלים חשיפה מקסימלית

ברגע בו מגיעים אל השלב הזה שבו צריכים להציב שלט בחזית של מקום עבור בית עסק, עולה גם האפשרות של הצבת שלטים לעסקים אשר מורכבים מאותיות תלת מימד, לצד האופציה של שלטים שמגיעים בתצורות אחרות. הצבה של שלטים אשר מורכבים מאותיות שבנויות תלת מימד בגודל גדול מאוד, מביאה את החשיפה הכי מקסימלית שחברה יכולה לקבל עבור הצבה של שלט.

לעיתים קרובות שלט אותיות תלת מימד לעסק הוא כזה אשר נמצא בגובה רב בחזית הבניין, ואנשים יכולים לראות אותו ממרחק רב מאוד, וכך אפילו להבין היכן ממקום העסק שאליו פניהם מועדות. שלט שנמצא בגובה העסק ובנוי בצורה שטוחה לעולם לא ישיג את אותה החשיפה ששווה את ההשקעה בכל יום שבו כולם רואים אותו. בנוסף, שלט אשר בנוי מאותיות תלת מימד הוא כזה שלא מגיע בצורה בלבד, אלא כולל בתוכו גם תאורה, דבר זה אומר כי זה מוסיף אל הנראות של השלט עוד.

 

שומרים על קו עיצובי

הבנייה של האותיות עבור בית עסק לא רק עוסקת ביצירת אותיות תלת מימד, אלא ביצירה של אותיות שאר משויכות ככל האפשר אל העסק עצמו. כיצד? על ידי בחירה של צבע שמאפיין את השם של העסק ועל ידי בחירה של אותיות בפונט שלפיו העסק מוכר בכל המקומות. משמע, כי העיצוב של השלט ממשיך את הרעיון של הלוגו ומשייך את האותיות הללו אל הרעיון ששומר את הקו שבו עוצב שם העסק בתחילת דרכו. כך אךף אדם שמביט על המקום לא מתבלבל לרגע אחד בין השם שהוא רואה על הבניין לבין העסק שהוא מכיר בתצורה הזאת.

 

החומרים מהן האותיות עשויות

אותיות של תלת מימד עבור שלט של עסק הן כאלה שאותן ניתן לייצר ממספר רב של חומרים על מנת שכל לקוח יקבל בדיוק מה שמתאים עבורו. נכון להיום ישנם שלטים עם אותיות תלת מימד שעשויים מפח, כאלה אשר עשויים מברזל וכאלה שאפילו עשויים מחומר שכולם מכירים בשם קלקר. המגוון הזה מאפשר  לנוע בין כל מיני סוגים של עלויות, ולהתאים את השלט עבור הצרכים שיכולים להיות לבניין רב קומות אל לשט עבור נסיבות אחרות.

 

 

יש לך שאלה בנושא זה?

פתרונות פרסום דיגיטליים לעסק

חבילות פרסום

לכל העסקים