מעוניינים להקים אתר לעסק? היכנסו לעשרת הטיפים החשובים

:תגיות

בשוק קיימות לא מעט פלטפורמות שמיועדות לבנייה והקמה של אתרי אינטרנט. חלקן טובות וחלקן פחות, אבל מכל אחת מהן צריך לשאוף להוציא את המקסימום. מהן הנקודות החשובות שצריך לעדכן באתר אינטרנט בסיסי לעסק קטן או לעצמאי ?

בשוק קיימות לא מעט פלטפורמות שמיועדות לבנייה והקמה של אתרי אינטרנט. חלקן טובות וחלקן פחות, אבל מכל אחת מהן צריך לשאוף להוציא את המקסימום. מהן הנקודות החשובות שצריך לעדכן באתר אינטרנט בסיסי לעסק קטן או לעצמאי ?
 

מיתוג

אתר האינטרנט צריך להיות מעוצב בהתאם לתדמית העסקית הכללית שלכם. הוא אמור לשאת את הלוגו שלכם, להיות מעוצב בצבעוניות שלכם וכד'. אל תפרסמו אתר אינטרנט "מעוצב", ללא קשר לתדמית הכללית של העסק שלכם.

תכנים

אתר אינטרנט מקצועי צריך להיות עשיר ככל האפשר בתכנים רלוונטיים לעסק ולקוחות שלכם; הרבה תמונות ומאמרים מקצועיים כתובים היטב באופן מעניין. האם אתרי אינטרנט מגיעים עם תכנים מובנים? בוודאי שלא. תמיד תצטרכו לספק את התוכן לבונה האתר או להזין אותו לאחר בניית התשתית. מה שחשוב הוא, שאם מבטיחים לכם "תוכן באתר", שהוא יהיה איכותי ורלוונטי.

ניהול עצמאי

כמעט ואין היום אתרים שלא ניתנים לניהול עצמי מא' עד ת'. זה אומר שינויים בתכנים השונים, טקסטים, פריטים בתפריטים ותמונות.

מערכת ידידותית לניהול עצמאי

אין הרבה תועלת במערכת ניהול אתר עצמאית, שאינה ידידותית. כל הרעיון הוא שתוכלו לעדכן את האתר שלכם בקלות, אחרת תוותרו על העניין והוא יעמוד כאבן שאין לה הופכין; ללא שימוש.

 

הקליקו כאן וגלו איך מקימים אתר מצליח לעסק

 

מהירות

חשוב שאתר האינטרנט שלכם יהיה מהיר ויעלה מהר ככל האפשר.  2-3 שניות לדף בית עם עומס פריטים סביר.

ידידותיות לגולש

חשוב מאוד שכל המידע הנחוץ ביותר לגבי העסק שלך יהיה זמין ללקוח הפוטנציאלי בצורה ידידותית. חשוב שהניווט באתר יהיה קל ואינטואיטיבי ושהמעבר בין החלקים השונים שלו יהיה מהיר.

נגישות

לא רק החוק, אלא גם ההגיון הבריא, דורש שהאתר יהיה נגיש לכל סוגי האוכלוסיות. חלק מהכללים נוגעים בעיצוב האתר, חלק מהכללים קשורים בתיאורי תמונות או תמלול סרטונים. בידקו שהאתר שאתם מקבלים הינו נגיש לפי הכללים השונים ולפחות מאפשר לכם להנגיש אותו.

נגישות למנועי חיפוש

נגישות חשובה מאד בכל מה שקשור בקידום אתרים. על האתר שלכם להיות בנוי כך שמנועי החיפוש השונים יוכלו להגיע אליו בקלות ולנווט בו בצורה קלה ונוחה.

התאמה למכשירים ניידים

כ- 60% בממוצע גולשים באינטרנט באמצעות מכשירים ניידים. סמארטפונים וטבלטים מכתיבים לא מעט מהנראות של אתרי האינטרנט ובוודאי שעליכם לדרוש התאמה מלאה ככל האפשר למכשירים ניידים אלה.

זמינות

 ודאו שהאתר שלכם זמין ברשת 99.9% מהזמן לכל הפחות. שהוא לא נופל או נעלם ולא קורס. יש היום כלים חינמיים שמאפשרים לכם  לבדוק את מצב האתר שלכם בכל עת.

ולסיום: קדמו את העסק שלכם באמצעות אתר עסקי בשירות b144 ותהנו מנוכחות דיגיטלית מוגברת לעסק. היכנסו לפרטים

יש לך שאלה בנושא זה?

פתרונות פרסום דיגיטליים לעסק

חבילות פרסום

לכל העסקים