רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

12 טיפים סודיים לקידום האתר בגוגל

יש המון מידע שתקראו ברשת על קידום בגוגל, אבל יש כמה טיפים שלא כולם מכירים

2018-01-31

https://www.b144biz.co.il/digital-marketing/google-advertising/12-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%a1%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%91%d7%92%d7%95%d7%92%d7%9c/

מאת: | זמן קריאה: 01:30 דק' | ינואר 2018 | מערכת B144 דיגיטל |

 • 12 טיפים סודיים לקידום האתר בגוגל
  חושפים את סודות הקידום

  בעידן שבו אנחנו מפנים (כמעט) את כל השאלות שלנו אל עבר דלתה של גוגל, אפשר להבין כמה כוח יש לענקית החיפוש שמסוגלת לרסק או להקפיץ את העסק שלכם. כדי לשפר את מיקום האתר בגוגל, חשוב לזכור כי זו משנה תכופות את החוקים שלפיהם היא מדרגת אתכם אך המטרה ברוב הזמן נשארת – להגיע למקום הראשון בגוגל. הנה טיפים סודיים לקידום האתר.

   

  תוכן איכותי

  גוגל הודיעה באופן רשמי שתילחם באתרים שלא מספקים תוכן מעניין או שימושי. לכן, למידת העניין של התוכן שלכם יש חשיבות רבה בדירוג במנוע החיפוש.

   

  עדכונים שוטפים

  חשוב שהתכנים באתר שלכם יתעדכנו בתדירות גבוהה כדי שמנוע החיפוש "יבין" שזהו אתר שמספק מידע עדכני לגולשים.

   

  אל תפסיקו להוסיף תכנים

  אל תפסיקו להוסיף תכנים (צילום: shutterstock)

   

  מפת אתר

  אינדקס של כל הדפים באתר, שעוזר לגולשים להתמצא בו וגם מסייע למנוע החיפוש "לאנדקס" את כל עמודי האתר (להכניס אותם למאגר המידע).

   

  זמן הטעינה

  מונח המחייב התייחסות בכל תחום הפרסום בגוגל. אתרים שלוקח להם זמן רב להיטען מקבלים ציון נמוך יותר בגוגל מתוך הבנה שפרק זמן ארוך פוגע בחוויית הגלישה.

   

  ביקורות גולשים

  הנתונים מראים כי אתרים שמכילים הרבה ביקורות מסומנים על ידי גוגל כמעניינים יותר ורלוונטיים יותר לגולש.

   

  רוצים להגיע גבוה יותר בחיפושים בגוגל? התייעצו עכשיו עם המומחים של B144

   

  ניווט פשוט באתר

  אתרים מסורבלים המכילים עשרות דפים עם חלקיקי מידע קטנים צפויים לקבל דירוג נמוך במנוע החיפוש. חשוב להקפיד על חווית גלישה פשוטה ולנסות שלא "לטרטר" את הגולש יותר מדי בין דפי האתר.

   

  תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

  לשני הדפים האלו יש חשיבות רבה בקידום מכיוון שהם מסייעים לגוגל להבין כי מדובר באתר אמין שאפשר לסמוך עליו.

   

  הימנעות משכפול נתוני מטא

  נתוני מטא הם למעשה ה"תקציר" של הדף, המוצג בתוצאות החיפוש. רובנו לא אוהבים את העבודה הסיזיפית והתובענית של כתיבתם ונעדיף להעתיק אותם מעמודים אחרים באתר. אבל – כפילויות כאלה פוגעות בציון בגוגל ועדיף להימנע מהן.

   

  נסו להיראות טוב בכל מסך

  נסו להיראות טוב בכל מסך (צילום: shutterstock)

   

  סנכרון עם יוטיוב

  ענקית הווידאו נמצאת בבעלותה של גוגל ולכן יצירת סרטונים מוצלחים בה וקישורם לאתר תשפר את מאמצי הקידום בשתי הפלטפורמות האלו.

  התאמה למובייל

  כיום כולם גולשים בנייד, אז כדי להציע לגולשים תוצאות רלוונטיות יותר מעניקה גוגל דירוג גבוה לאתרים המותאמים למובייל בצורה המיטבית. קידום באינטרנט, שיווק דיגיטל ופרסום באינטרנט היום נעשים בזירת המובייל ולכן חובה להתאים את העסק לפלטפורמות הללו.

   

  רשימות ממוספרות

  המוח שלנו אוהב לקרוא רשימות ממוספרות כי הן עוזרות לו להתמקד במידע ולעבד אותו. גם גוגל מעדיפה לקדם תכנים ממוספרים מתוך הבנה שהם מעניינים יותר את הגולשים.

   

  שימוש נכון בלינקים

  הלינקים המפנים אל האתר חיוניים לקידום. עם זאת, "הפצצה" של לינקים מאתרים קטנים ורבים לא תעזור ואף עלולה לפגוע במאמצים. גוגל מעניקה ציון גבוה לאתרים עם לינקים המפנים אליהם מאתרים גדולים וחשובים. כמו כן, היא עלולה לפגוע בציון אם נעשה שימוש מופרז בשיטה הזאת.

  רוצים לקבל אתר שיווקי ומקצועי לעסק? התייעצו עכשיו עם המומחים של B144

 • דילוג לתוכן