איך קידום אתרים יכול לעזור לעסק שלכם?

רוצים לדעת איך מצליחים להופיע במיקום גבוה בגוגל, ולחשוף את האתר בפני קהלים חדשים? הכירו את כרטיס עסק בגוגל

מאת: 
זמן קריאה: 01:36 דק
קידום אתרים

עסקים קטנים מתמודדים עם אתגרים גדולים ומורכבים, וכדי להצליח בתחרות הקשה מול עסקים אחרים, יש להשקיע באמצעי שיווק יעילים, בעיקר בדיגיטל. כיום, לרוב העסקים הקטנים יש אתר באינטרנט, אך האתר עצמו אינו מספיק כדי לקבל חשיפה גדולה ולייצר לידים ומכירות. לכן, מומלץ לבצע קידום אתרים אורגני כדי לבלוט בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, ובעזרת הצוות המיומן של 144B תוכלו גם אתם להקים פרופיל מקצועי לעסק שלכם בשירות "גוגל לעסק שלי" ובעזרתו לחשוף את העסק ולייצר לידים איכותיים שקל להפוך למכירות בפועל.

בלתי נפרד מתהליך קידום אתרים – מהו גוגל לעסק שלי?

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול, הפופולרי והמוביל בעולם, וכיום כל האנשים מבצעים חיפוש בגוגל לפני רכישת מוצר, הזמנת שירות או פניה לעסק מסוים. חברת גוגל מציעה לבעלי עסקים להקים פרופיל בשירות גוגל לעסק שלי, באנגלית Google My Business. זהו שירות וכלי חינמי מבית גוגל שמטרתו לחשוף עסקים במרחב הדיגיטלי וליצור אינטראקציה ישירה ונוחה עם הלקוחות בחיפוש ובמפות של גוגל, בהרבה מקרים השירות תורם גם לתהליך קידום אתרים תוצאות אורגניות בגוגל. הפרופיל שלכם בגוגל לעסק שלי הוא נכס דיגטלי לכל דבר היכול לעזור להגביר את החשיפה לעסק, הנכס הדיגיטלי משמש כמעיין חנות אונליין המאפשרת לגולש לקבל מידע על העסק, מבצעים וכדומה.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

בעזרת המומחים של 144B תוכלו גם אתם לנצל את היכולות של שירות גוגל לעסק שלי, הפרופיל החינמי זוכה לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש ומאפשר לכם להופיע גם במפות של גוגל, וכך לקוחות יכולים למצוא אתכם בקלות במרחב הדיגיטלי ולנווט את דרכם באמצעות מפות גוגל. קידום אתרים בגוגל בעזרת גוגל לעסק שלי יכול לפשט את תהליך הקידום ולזרז תוצאות חיוביות ברשת.

איך גוגל לעסק שלי תורם לתהליך קידום אתרים?

הקמת פרופיל בשירות גוגל לעסק שלי, כמובן בעזרת המומחים המנוסים של 144B, מבטיחה לכם את היתרונות הבאים:

  • לקוחות ימצאו את העסק שלכם בגוגל בקלות.
  • העסק שלכם יופיע בראש דף תוצאות החיפוש כאשר גולשים מחפשים עסקים דומים באזור בו העסק שלכם ממוקם (חיפוש לוקאלי), לדוגמה חשמלאי בפרדס חנה – פה בדיוק נכנס תהליך קידום אתרים לאתר שלכם.
  • העסק שלכם יופיע בגוגל מפות, ללא כל עלות.
  • גוגל יציג את העסק שלכם במיקום גבוה בתוצאות החיפוש עם מידע עדכני על העסק כמו כתובת, שעות פעילות, תמונות, חוות דעת של לקוחות ועוד.
  • אפשר לקשר את האתר של העסק לפרופיל בגוגל לעסק שלי.
  • פרופיל בשירות גוגל לעסק שלי מבטיח לידים איכותיים וחשיפה רחבה.
  • מיתוג מושלם ובידול ממתחרים.
  • פרופיל בגוגל לעסק שלי משפר את המיקום האורגני של האתר ומסייע בפעולות הקידום.

חשוב להדגיש כי הקמת פרופיל בגוגל לעסק שלי על ידי המומחים של 144B מסייעת בפעילות הקידום והשיווק של העסק שלכם. בעזרתנו תוכלו להבליט את האתר שלכם בגוגל, תיהנו מטראפיק גבוה לאתר (או לדף נחיתה ייעודי אם אין לכם אתר לעסק), תקבלו לידים איכותיים, תשפרו את יחס ההמרה ותספקו מידע חשוב ללקוחות הפוטנציאליים. לאחר הקמת הפרופיל בגוגל לעסק שלי בעזרת המומחים, תתחילו להבחין בכניסות רבות לאתר וביותר פניות יזומות לעסק שלכם (טלפונים, מיילים וכו') ותראו שתהליך קידום אתרים עובד או אינו עובד על העסק שלכם.

קידום אתרים בעזרת פרופיל גוגל לעסק שלי

כדי להקים פרופיל לעסק שלכם בשירות גוגל לעסק שלי המומחים של 144B מתחילים בפגישת הכרות ואפיון עם הלקוח. בשלב הראשון מבצעים רישום של העסק בפלטפורמה מבית גוגל, ובשלב הבא מבצעים אימות בעלות על העסק. כעת מזינים את פרטי העסק כמו כתובת, טלפונים, מיקוד, שעות פעילות ומידע חשוב נוסף, מזינים את קוד האימות, מוסיפים מידע כמו תמונות ומוצרים, מפרסמים פוסטים באמצעות הפרופיל ומאפשרים ללקוחות להוסיף ביקורות וחוות דעת.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

חשוב לציין כי פוסטים וחוות דעת בגוגל לעסק שלי זוכים לחשיפה רחבה ולעניין רב, אלו טכניקות יעילות המסייעות בקידום אורגני של האתר שלכם, לכן כדאי להקים את הפרופיל בעזרת המומחים של 144B וליהנות מכל היתרונות של השירות החינמי מבית גוגל.

כתבות נוספות בנושא
טיפים לעסקים

 דילוג לתוכן