3 דרכים שיעזרו לכם להרחיב את העסק ולהגדיל את המכירות

בימים טרופים אלו, בהם משתולל נגיף הקורונה ועשרות אלפי עסקים ברחבי המדינה מרגישים את החרב הכלכלית נוגעת בצווארם, רוב העסקים מבינים עד כמה חשוב לנסות להרחיב את העסק ולהגדיל את היקף המכירות. בכתבה זו נציע לכם 3 דרכים חשובות להשגת מטרה זו.

מאת: 
זמן קריאה: 01:11 דק'

מכירים את הלקוחות – כי ידע זה כח

אם בעבר שיטת הפרסום המקובלת נשענה על האנלוגיה של "זרוק עשרים חכות לים, בטוח באחת מהן ייתפס דג", הרי שכיום קו החשיבה הוא ממוקד יותר. צריך להכיר היטב את הלקוחות שלכם, לדעת מה מניע אותם לפעולה, להבין כיצד הם חושבים, פועלים, גולשים, רוכשים, ולדבר אליהם בשפתם. תוכנות ממוחשבות מתקדמות (דוגמת ה-CRM הידועה) עשויות לסייע לכם באופן נפלא לעשות סדר בבלגן, להבין את קהל הלקוחות שלכם, וכפועל יוצא להגדיל את סך המכירות והרווחים. אל תתנו ליד המקרה לשלוט לכם בעסק. נהלו את קשרי הלקוחות שלכם בחוכמה, ותביטו כיצד בזמן קצר המספרים מרקיעים לשמיים!

קידום אינטרנטי – הלב הפועם של ההצלחה

אמנם פתחנו בחשיבות הידע, אבל מרכז הסיכויים להצלחה הוא מה שמכונה – קידום אתרים באינטרנט, הידוע גם כ"קידום אתרים אורגני". נכון לשנת 2020, רוב האנשים נוהגים לחפש מידע באינטרנט וכך גם גם קהל הלקוחות שלכם – הקיימים והפוטנציאליים. מכנה משותף נוסף למרבית בני האדם: הם לא מגיעים לעמודים ה"אחוריים" של גוגל, אלא בוחרים מתוך העמוד הראשון או לכל היותר, השני.

כשאלו הם פני הדברים, זו הופכת להיות המטרה שלכם! להיות כמה שיותר "גבוה" במנועי החיפוש. מדובר בתורה שלמה, הכוללת אינספור מרכיבים, החל מאתר בית איכותי, דרך קידום באמצעות מאמרים ותוכן איכותי (SEO) ועד שימוש יעיל ברשתות החברתיות. אבל למה לכם לשבור את הראש. שכרו את שירותיה של חברת קידום אתרים מקצועית או חברת בניית אתרים המתמחה בתחומים אלו, ותראו איך אט אט יותר מילות חיפוש מובילות אתכם לצמרת סדר החיפושים, ומכאן הדרך להצלחה והכנסה – קצרה מתמיד.

אתר הבית – חלון הראווה של העסק שלכם

גם עצתנו השלישית והאחרונה קשורה לעולם השיווק הדיגיטלי, השולט ביד רמה בעולם העסקי של ימינו. הזכרנו קודם את הצורך באתר בית "איכותי", ועכשיו נרחיב על חשיבות ומהות העניין. ראשית, החשיבות. האם אי פעם נתקלתם בחלון ראווה לא אסתטי, מוזנח ולא נאה (בעיניכם) של חנות או עסק, והחלטתם בכל זאת להיכנס? לבטח השבתם "לא", ובצדק! אלא שכיום החלונות הראווה האמיתיים הם האתרים שלכם או חנויות מקוונות באינטרנט, ומכאן חשיבותם הגבוהה! כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני…

שנית, המהות. כיצד הופכים אתר בית לכזה שיותיר חותם על הנכנסים ויגרום להם לרצות להישאר? אז כן, גם כאן מומלץ לשכור מומחים, אבל חשוב לוודא שגם הם שומרים על קווי היסוד, דהיינו נראות מושכת, נוחות ופשטות תפעול והגעה למידע המבוקש, זמני טעינה מהירים, נכסים דיגיטליים, פשטות ביצוע פעולה (כמו קנייה), שימוש באלמנטים חזותיים רבים (תמונות, סרטונים) ועוד.

בהצלחה!

כתבות נוספות בנושא
מדברים ביזנס

 דילוג לתוכן