המדריך המלא לבניית חנות מקוונת לעסק שלך

חנות מקוונת היא כלי שיווקי יעיל המבטיח גידול במכירות ושיפור בתוצאות העסקיות, כאשר אתר המכירות זמין מסביב לשעון והעסק שלך ממשיך לספק שירות ללקוחות כל הזמן, גם כאשר החנות הפיזית סגורה

מאת: 
ספטמבר 2021
זמן קריאה: 01:55 דק

2021-09-01

https://www.b144biz.co.il/digital-presence/ecommerce/online-store-for-your-business/

כדי לבנות חנות מקוונת שתסייע לעסק שלך מומלץ לפנות למומחים של 144B, ובעזרתם תוכל גם אתה להקים חנות וירטואלית בעיצוב מקורי ובהתאמה אישית מלאה לצרכים הייחודיים שלך. החנות המקוונת תעבוד מסביב לשעון ותהיה זמינה ללקוחות שלך בכל רגע נתון ומכל מכשיר.

תהליך בניית חנות מקוונת

תהליך בניית חנות מקוונת בעזרת הפלטפורמה המתקדמת של 144B

תהליך בניית אתר מכירות (חנות וירטואלית) בעזרת הפלטפורמה של 144B מבוסס על השלבים הבאים:

  • אפיון האתר והלקוח – בשלב הראשון לתהליך בניית חנות מקוונת מתקיימת פגישות אפיון בה משתתפים מנהלי הפרויקט מטעם 144B, מעצבת גרפית, מתכנת והלקוח ונציגיו. מטרת הפגישה היא הכרות ראשונית ואפיון לקוח, כולל הגדרת מטרות עסקיות ואפיון האתר ומטרותיו.
  • עיצוב האתר – תהליך העיצוב מבוצע על ידי מעצבת מנוסה ויצירתית, האתר עובר עיצוב מותאם אישית לצרכי הלקוח ומאפייני קהל היעד, כאשר הדגש הוא עיצוב רספונסיבי וחוויית משתמש מנצחת.
  • פיתוח האתר – המומחים של 144B מפתחים את האתר לעסק שלך באמצעות הפלטפורמה הייעודית ועל פי העיצוב המאושר על ידי הלקוח. האתר מותאם לכל הדפדפנים והמסכים, עובר בדיקות QA וכולל הכנה לקידום אורגני ולפרסום ממומן.
  • הקמה טכנית – צוות הפיתוח מקים את אתר המכירות שלך במערכת המתקדמת של 144B ומחבר את החנות המקוונת למערכת סליקה.
  • תוכן והלבשת האתר – לאתר הקמת האתר מוסיפים קטגוריות ודפי מוצר, מלל (תוכן), מידע אודות העסק, מדיניות משלוחים והחזרות, תמונות וסרטונים, קישורים פנימיים וחיצוניים ומוסיפים חיבור לרשתות החברתיות.
  • אישור סופי ועלייה לרשת – האתר מוכן לשימוש ומוצג ללקוח לצורך קבלת אישור סופי, לאחר אישור האתר עולה לאוויר וגולשים יכולים לבקר בו ולקנות מוצרים.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

חשוב לציין כי תהליך בניית האתר במערכת של 144B מבוסס על 6 שלבים מרכזיים, הלקוח זוכה לשקיפות מלאה והוא משתתף בהחלטות החשובות הנוגעות לעיצוב ולמבנה האתר. לאורך כל תהליך תכנון ובניית אתר המכירות, מנהל פרויקטים מלווה את הלקוח ומעדכן אותו על התהליך, עד השלמת האתר והעלאתו לרשת האינטרנט.

מהם היתרונות של הקמת חנות מקוונת ברשת האינטרנט?

העלות של בניית חנות מקוונת אינה זולה, אך עליך להתייחס לתמורה וליתרונות הרבים של אתר איקומרס לעסק שלך. החנות המקוונת זמינה ללקוחות מסביב לשעון וכך אינך מפספס מכירות, ובנוסף תוכל לקבל חשיפה רחבה ברשת, ליהנות מגידול משמעותי במכירות העסק, להגדיל את מספר הלקוחות ולהציע שירות מהיר ויעיל גם במצבי משבר.

בניית חנות מקוונת תתרום ישירות לעסק

תקופת הקורונה הוכיחה עד כמה חשובה הפעילות והפרסום באינטרנט, אך אתר תדמית אינו מספיק כיום ומומלץ לכל העסקים הקטנים והבינוניים להשקיע בחנות וירטואלית מעוצבת ורספונסיבית. אתר המכירות ברשת יכול להפוך תוך זמן קצר לערוץ המכירות הראשי והרווחי ביותר בעסק שלך, ללא צורך בניצול משאבים מיותרים ותוך שיפור השירות ללקוחות.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

בניית חנות מקוונת תתרום להגברת המכירות

בניית חנות אינטרנטית בעזרת הפלטפורמה המתקדמת של 144B תצעיד את העסק שלך לחזית הטכנולוגיה ויכולה לשפר באופן משמעותי את המכירות בעסק. החנות המקוונת זמינה עבור הלקוחות שלך כל הזמן, אתה יכולים להוסיף מוצרים חדשים בקליק מהיר, לפרסם מבצעים והטבות בקלות, לנתח את נתוני המכירות באתר כדי להסיק מסקנות ולשפר ביצועים, ואתה זוכה לתדמית של עסק מתקדם המציע שירות מעולה ללקוחות ונהנה גם מבידול מהמתחרים.

B144 עסקים
פתרונות פרסום דיגיטליים

כתבות נוספות בנושא
חנות אונליין לעסק

 דילוג לתוכן