הגברת הנוכחות ברשת לעסקים בזמן הקורונה ולא רק… דניאל זריהן מסביר

איך ניתן להגביר את הנוכחות לעסקים באינטרנט בזמן הקורונה? ישנן מגוון אפשרויות לבעלי עסקים לפרסום העסק באינטרנט גם בזמן הקורונה וגם לאחר מכן. צפו בדניאל זריהן מסביר

מאת: 
ינואר 2021
זמן קריאה: 00:41 דק'

2021-07-12T07:22:05+02:00

https://www.b144biz.co.il/digital-marketing/online-presence-during-corona/

משבר הקורונה הפתיע את כולנו וגרם לעסקים רבים, בעלי מקצוע וחברות גדולות לעשות שינויים והתאמות בעסקים שלהם בהתאם למצב במשק, בהתאם לכמות הלקוחות ובהתאם למצב המגפה בשטח.

אחד השינויים הבולטים ביותר שעסקים רבים נדרשו פתאום לבצע הוא לעבור בצורה מיידית ומסיבית לפרסום בדיגיטל.

עסקים רבים הבינו שהם צריכים לעבור למכירה בצורה דיגיטלית, דבר זה יצר מצב בו עסקים מתחילים להקים אתרים, לבנות חנויות באינטרנט, לעצב כרטיסי ביקור ולבנות עמודים עסקיים בפייסבוק . כל זאת במטרה ליישר קו עם המצב במשק ולהגביר את כמות המכירות מהאינטרנט ולהגביר את הנוכחות של העסק שלהם בדיגיטל.

אז איך בעלי עסקים ובעלי מקצוע יוכלו להגביר את הנוכחות שלהם בדיגיטל?

אנחנו ב-  B144 הזמנו את דניאל זריהן, מומחה שיווק בדיגיטל וקידום אתרים להסביר מהן האפשרויות לפרסום באינטרנט ואיך ניתן להגביר את הנוכחות של העסקים באינטרנט בתקופת הקורונה ולא רק…

צפו בסרטון וקבלו טיפים, עצות ורעיונות שיכולו לעזור לכם לפרסם את העסק שלכם בדיגיטל.

לחבילות הפרסום של B144 לחצו כאן >>

על כותב הכתבה: דניאל זריהן >>>


על כותב הכתבה:

דניאל זריהן

דניאל זריהן הוא מומחה לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי, ויועץ לקידום עסקים באינטרנט. לדניאל יותר מ-11 שנות ניסיון בתחומי ה-SEO (קידום אורגני) ופרסום בדיגיטל, שבמהלכן קידם באינטרנט מאות עסקים קטנים ובינוניים. B144 החלה בשיתוף פעולה עם דניאל זריהן, במטרה ללמד בעלי עסקים כיצד לקדם את עצמם ברשת.

כתבות נוספות בנושא
פרסום ושיווק דיגיטלי

 דילוג לתוכן