רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

דניאל זריהן

שלום,שמי דניאל זריהן

אני עוסק בקידום אורגני (SEO) משנת 2009.

 

אל התחום הגעתי במקרה, בתור סטודנט לתקשורת חברתי ל-2 חברים ללימודים והקמנו אתר שמטרתו למכור חבילות צפייה למונדיאל.

הקמנו את האתר ללא ניסיון ועם אפס ידע בקידום אורגני או בכלל בשיווק בדיגיטל, אך לאחר כ-3 חודשים הצלחנו להתברג במקומות הראשונים בגוגל עבור חיפושים מאד פופולאריים בזמנו (לדוגמה watch world cup live), מה שהביא לנו אלפי כניסות לאתר ופי כמה מזה באירועים המשמעותיים במונדיאל (למשל אירוע הפתיחה ואירוע הגמר). יצא שמיזם הזה הכניס לנו כמה עשרות אלפי דולרים וזה פתח את התיאבון לעשות עוד .

לי אישית זה גרם להתעניין ולהתעמק בתחום עוד יותר וכך למעשה התחלתי את צעדיי הראשונים בעולם ה-SEO והשיווק בדיגיטל.
הניסיון שלי כולל קידום של מאות אתרים ומאות עסקים קטנים ובינוניים.

אני מאמין מאד בלשתף ידע ואוהב לתרום מהניסיון שלי בכל הפלטפורמות האפשרויות – בבלוג שלי, בערוץ יוטיוב שלי, בפייסבוק ועוד.
כיום, מעל עשור לאחר מכן, אני בעלים של חברה לקידום אתרים וכותב בלוג קידום אתרים שהוא מהגדולים והפופולאריים ביותר בארץ. בנוסף, אני עוסק בעיקר בתחום הקידום האורגני והייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים כאחד בתחום השיווק בדיגיטל ונוכחות ברשת.

לגבי שיתוף הפעולה עם B144?

שיתוף הפעולה ביני לבין B144 הצליח למשוך אותי, בעיקר בזכות העובדה שאני יכול להעביר את המידע שצברתי במהלך השנים לאנשים הרוצים ללמוד על התחום ובעלי עסקים הרוצים לפרסם את עצמם ברשת ולהגביר את הנוכחות שלהם באינטרנט

במסגרת שיתוף הפעולה תוכלו להיחשף לתכנים וטיפים בתחום הפרסום בדיגיטל, סרטוני וידאו, מדריכים לעסקים ועוד.

חבילות הפרסום של B144 מתאימות לעסקים ולבעלי עסקים הרוצים להגביר את החשיפה בזירה הדיגיטלית ולייצר נוכחות חזקה ונכונה ברשת.
בין החבילות תוכלו למצוא חבילה המתאימה בדיוק לעסק שלכם לפי תקציב פרסום, גודל עסק, צרכים של העסק ועוד מגוון פרמטרים שיעזור להתאים את החבילה בדיוק לצרכים שלכם.

 

 

דילוג לתוכן