רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

דרכים לעיצוב משרד שכיף לעבוד בו – חלק א

המשרד הוא המקום בו אנו מבלים כמעט אותו סכום שעות כמו בבית הפרטי שלנו. בשונה מהבית, במשרד אנו נמדדים ביכולת שלנו להיות יעילים ולייצר ערך וכסף עבור החברה בה אנו עובדים. לעיצוב המשרד יש השפעה ישירה על כך. סיבה זו ואחרות הן הסיבות מדוע להשקיע את הזמן והתקציב בעיצוב ותכנון החלל בו אנו עובדים.

2013-06-27

https://www.b144biz.co.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/%d7%99%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a5-%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99/%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93-%d7%a9%d7%9b%d7%99%d7%a3-%d7%9c%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%93-%d7%91%d7%95-%d7%97%d7%9c%d7%a7-%d7%90/

מאת: | זמן קריאה: 01:47 דק' | יוני 2013 | מערכת B144 דיגיטל |

 • דרכים לעיצוב משרד שכיף לעבוד בו – חלק א

  כאשר אנו ניגשים למלאכת העיצוב והתכנון בתור בעלי המשרד/ היזמים, יש נטייה לנסות לקחת כיוונים עיצוביים שהיינו בוחרים עבור עצמינו בבית הפרטי. לא תמיד גישה זו היא הנכונה, חשוב לייצר מקום עם אמירה אישית אך יש להבדיל זאת מ טעם אישי שהרבה פעמים אין לו מקום בעסק, בשונה מבית פרטי.

  לא תמיד התקציב או הזמן של החברה מאפשר שיפוצים מאסיביים, במיוחד בשלבי טרום גיוס או גיוס ראשוני, ולפעמים אפילו מדבקות וצמחייה בתקציב נמוך יכולים לשנות את אופי החברה. בדיוק לשם כך אנו שמחים לשתף אתכם בחמישה טיפים שיעזרו לכם לעצב סטארטאפ מגניב ונעים בעזרת כמה שינויים מהירים.

  הגיע הזמן להגדיל את החשיפה הדיגיטלית לעסק שלך! לפרטים נוספים

  בכל תמונה יופיעו שני מספרים, אחד בצבע ירוק המסמן את רמת ההשקעה הכספית שיעלה ליישם רעיון זה.

  הצבע השני הכחול מסמן את רמת יכולת היישום של הרעיון לבד לעומת צורך בבעל מקצוע.

  צמחייה- אין כמו ביס מהטבע באמצע המשרד

  צמחייה במשרד יכולה לעשות הבדל עצום כאשר מצד אחד היא יכולה להיות זולה, זמינה וקלה לתפעול ומאידך יכולה להיות גם מאוד יקרה ודורשת תפעול מסובך. חשוב לזכור כי צמחים חיים דורשים רמות שונות של אור טבעי וזה אחד הדברים הבסיסיים שיש לברר כאשר רוכשים צמחייה. היום צמחייה מלאכותית מיוצרת באיכות גבוהה ותתאים למי שאין זמן או מספיק אור טבעי במשרד. טבעית או מלאכותית, נגיעה ירוקה תמיד עושה טוב בעיניים.

  גם פתרון של גרפיקה על קיר בדמות צמחייה יכול להיות מעולה. שווה להתייעץ עם גרפיקאי לגבי איך ומאיפה מדפיסים, ולהזמין איש מדבקות בכדי להדביק בצורה מקצועית על הקיר.

  נושא עדכני וחם בתחום הצמחייה הוא קירות וורטיקליים חיים של צמחייה שנראה מעולה.

  בדומה לגרפיקה על הקיר ניתן להשתמש על הרצפה בשטיח בצבע ירוק או לחילופין בדשא סינטטי וגם כאן נגיע לתוצאה סופר FRESH ומרגיעה.

  מוצר ייחודי וחדשני הם אריחי טחב, כן כן, בדיוק- טחב! האריח מונח במקום ומתקיים אך ורק על הלחות שקיימת באוויר שבתוך המשרד. אור שמש ישיר ייבש את הטחב ולכן המוצר מצריך מקום מוצל. לא דורש טיפול בכלל. את ארחי הטחב ואת הקירות האנכיים ניתן להשיג בארץ אצל חברת Greenwall.

  קקטוסים על סוגיהם יידרשו מעט מאוד תפעול אך תמיד יהיו יפים ומרשימים ויחזיקו הרבה זמן מעמד. לעומתם פרחים עונתיים לא יחזקו הרבה זמן מעמד ויידרשו השקעה בתפעול וגם יהיו רגישים לכמות המים הניתנת להם ולכמות האור הטבעי.

  בכל משתלה ניתן יהיה להתייעץ ולבחור יחד עם המוכרים את מה שמתאים אליכם למשרד, עכשיו רק נשאר לחשוב על תקציב שתרצו להשקיע בנושא ולבדוק את כמות האור הטבעי והשמש הישירה אצלכם במשרד.

  שימוש בגרפיקה ודו מימד

  שימוש חכם בגרפיקה הוא אחד הכלים הטובים ביותר ליצור תחושה ואווירה מגניבה.

  תמונות על קיר נמצאות בכל מקום אך שימוש חכם בתמונות ודו מימד לא קיים בהרבה מקומות ותמיד ייצר הרבה עניין ויעורר מחשבה. שתי הדוגמאות למעלה מראות את זה בדיוק- מצד ימין שירותים שנעשו כחלק מקמפיין פירסומי שכאשר אתה יושב עליהם את מרגיש במקום אחר לגמרי, ומצד שמאל מדבקה של כורסא על גבי הקיר שלפניה משולש מרופד- המראה שמתקבל עשיר ומגניב ביותר. עכשיו ננסה לדמיין את התמונות האלה ללא השימוש בגרפיקה- שעמום מוחלט.

  ניתן גם להזמין או לקנות מדבקות ואימג 'ים מגניבים דרך האינטרנט. מעל מוצגות שתי דוגמאות לדברים שניתן להזמין. מצד ימין מדבקות קיר מתחום הגיימינג שניתן להזמין כמוה ושכמותה באתר what is blik. בצד שמאל אתר ixxidesign המדליק שמאפשר להעלות תמונות של הלקוח ויוצר מהן תמונות/ אריחים לתלייה עצמית.

  מעבר לכך יש אתרים מהם ניתן להוריד בתשלום קבצים או הדפסים מוכנים ולמסגר אותן בארץ דוגמת Society6 שהוא אתר מקסים לתמונות מקוריות וגיקיות. או קניית קבצים של תמונות של צלמים לפי מילות חיפוש (image bank) באתר Dreamstime.

  לפרק הבא

  צריכים מרכזייה חדשה ומתקדמת? מרכזייה בענן – בלי ציוד ובלי בלאגן. לחצו להצעה משתלמת

 • דילוג לתוכן