היתרונות בכרטיס עסק לעסקים

החזרה לשגרה לאחר משבר הקורונה הביאה עסקים רבים למצב בו הם חייבים לחזור לשגרה העסקית שלהם ומהר. אחד הדברים הבולטים שיכול לעזור לבעלי עסקים להחזיר את העסק שלהם למסלול הוא פרסום בדיגיטל בעזרת כרטיס עסק.

היום ניתן לפרסם במגוון מקורות את העסק שלכם בעזרת כרטיס עסק ולגרום לעסק שלכם לחזור למה שהיה לפני משבר הקורונה. כרטיס עסק מעניק יתרונות רבים לעסק כגון הגברת החשיפה עסק ממקורות דיגיטליים, גידול בכמות הפניות והמכירות של העסק ועוד.
השקעה בכרטיס עסק עם פרטים מלאים, תמונה, הוראות הגעה, לקוחות ממליצים וכדומה יכול לעשות שינוי משמעותי בעסק, בנוסף, כרטיס העסק יכול להיות מפורסם בערוצים דיגיטלים שונים – דבר הנותן "דחיפה" לעסק שלכם ומגביר את החשיפה אליו.

אז איך בעלי עסקים ובעלי מקצוע יוכלו להגביר את הנוכחות שלהם בדיגיטל?

אנחנו ב-  B144 הזמנו את דניאל זריהן, מומחה שיווק בדיגיטל וקידום אתרים להסביר מהן האפשרויות לפרסום באינטרנט ואיך ניתן להגביר את הנוכחות של העסקים באינטרנט בתקופת הקורונה ולא רק…

צפו בסרטון וקבלו טיפים, עצות ורעיונות שיכולו לעזור לכם לפרסם את העסק שלכם בדיגיטל.

לחבילות הפרסום של B144 לחצו כאן >>

על כותב הכתבה: דניאל זריהן >>>


על כותב הכתבה:

דניאל זריהן

דניאל זריהן הוא מומחה לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי, ויועץ לקידום עסקים באינטרנט. לדניאל יותר מ-11 שנות ניסיון בתחומי ה-SEO (קידום אורגני) ופרסום בדיגיטל, שבמהלכן קידם באינטרנט מאות עסקים קטנים ובינוניים. B144 החלה בשיתוף פעולה עם דניאל זריהן, במטרה ללמד בעלי עסקים כיצד לקדם את עצמם ברשת.

כתבות נוספות בנושא
פרסום ושיווק דיגיטלי

 דילוג לתוכן