בניית חנות וירטואלית: עסק שעובד 24/7

תקופת הקורונה הוכיחה לכל בעלי העסקים עד כמה חשוב להקים ולנהל חנויות באינטרנט ועד כמה הנוכחות הדיגיטלית חשובה כל ימות השנה

מאת: 
ספטמבר 2021
זמן קריאה: 01:44 דק

2021-09-01

https://www.b144biz.co.il/digital-presence/business-virtual-store-24-hours/

עסקים שהקימו חנות וירטואלית באינטרנט המשיכו לעבוד גם בתקופת הסגרים, הם סיפקו שירות מרחוק ללקוחות, המשיכו לעבוד למרות המגבלות של משרד הבריאות, וחלקם דיווחו על עלייה משמעותית במכירות ובהכנסות.

בניית חנות וירטואלית

אם אתם מעוניינים להקים אתר איקומרס לעסק קטן או בינוני ולהצעיד את העסק שלכם להצלחה ולעמוד בחזית הטכנולוגיה – המומחים של 144B יתכננו ויקימו עבורכם חנות וירטואלית בעיצוב מרהיב שתגדיל את המכירות בעסק שלכם. בעזרת אתר איקומרס תוכלו לספק חווית קניות מקוונת ומושלמת ללקוחות הקיימים והחדשים, והעסק שלכם יהיה זמין כל הזמן.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

למה כדאי לבנות חנות וירטואלית באינטרנט?

אתר מכירות באינטרנט הוא עסק שעובד עבורכם ולמענכם 24 שעות ביממה, החנות זמינה ללקוחות מסביב לשעון, הם יכולים לבקר ולרכוש מוצרים בחנות האינטרנטית בזמנם החופשי, והחנות מבטיחה יתרונות רבים נוספים. במציאות של היום, רק עסקים עם אתרי מכירות באינטרנט מצליחים לחדור לשווקים חדשים ולהגדיל את המכירות.

חנות וירטואלית באינטרנט מבטיחה לכם את היתרונות הבאים:

  • זמינות 24/7 – אחד מהיתרונות המרכזיים של חנות האונליין הוא הזמינות מסביב לשעון. החנות האינטרנטית פתוחה 24 שעות ביממה, לכן הלקוחות יכולים לרכוש באתר מוצרים ו/או שירותים בשעה הנוחה ביותר עבורם, גם מעבר לשעות הפעילות של החנות הפיזית.
  • הרחבת קהל היעד – הקמת החנות מקוונת באינטרנט מאפשרת לכם לפנות לקהלי יעד נוספים, מעבר ללקוחות הקיימים. החנות הוירטואלית באינטרנט יכולה לשרת לקוחות מכל הארץ, אפשר להקים אתר מכירות בינלאומי ולמכור מוצרים גם ללקוחות מעבר לים. לאחר הקמת החנות ניתן להיעזר במומחים שלנו לצורך קידום האתר ולפרסום ממומן היוצר חשיפה רחבה וטראפיק (תנועה לאתר) גבוה לחנות באינטרנט.
  • חיסכון במשאבים – עלויות התפעול של אתר מכירות הן זניחות בהשוואה לתמורה שמקבלים, ניתן לחסוך בעלויות כוח אדם, ויש עסקים שסגרו את החנות הפיזית ועברו רק למכירות מקוונות.
  • שירות לקוחות מתקדם – באמצעות אתר מכירות מציעים שירות לקוחות מתקדם, איכותי וחדשני. לקוחות רבים מעדיפים לרכוש מוצרים באינטרנט ולא להגיע לחנות או למרכז קניות.
  • הרחבת קטלוג המוצרים – אפשר למנף את החנות באינטרנט כדי לחדור לשווקים חדשים, בקליק מהיר מרחיבים את קטלוג המוצרים, אפשר לפרסם מבצעים בפילוח מדויק, להבין מה הלקוחות מחפשים ועוד.
  • כלי ניתוח ומעקב – אתר מכירות באינטרנט מגיע עם מערכת ניהול נוחה וידידותית למשתמש, המערכת כוללת כלי ניהול ומעקב המאפשרים לכם לנתח את המכירות באתר, להסיק מסקנות ולקבל החלטות עסקיות לשיפור התוצאות ולייעול השירות ללקוחות.
  • מיתוג מנצח – הקמת חנות וירטואלית לעסק שלכם מבטיחה מיתוג מנצח של עסק חדשני ומתקדם טכנולוגית, אתר המכירות יוצר בידול מהמתחרים ואתם יכולים להעביר מסרים שיווקיים, לשלוח ניוזלטרים ללקוחות, להציע מבצעים משתלמים ועוד.
בניית חנות וירטואלית לעסק

ראוי לציין כי חנות וירטואלית מאפשרת לעסק שלכם למכור מוצרים ושירותים ללקוחות פוטנציאליים, ללא תלות במרחק גיאוגרפי. במציאות של היום, חשוב לתפעל חנות מקוונת כדי להתמודד היטב עם מצבי משבר ולאפשר ללקוחות להזמין בקלות ובכל שעה. העולם עובר לדיגיטל, הלקוחות משנים את הרגלי הרכישה שלהם וכדי שלא לפספס לקוחות ומכירות עליכם לבנות חנות מקוונת ולדאוג לפרסום שלה בגוגל כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

רוצים לקדם את העסק שלכם באינטרנט? היכנסו עכשיו לחבילות הפרסום של B144 וקבלו את הצעות הפרסום המשתלמות ביותר לעסקים >>>

למה כדאי לבנות חנות וירטואלית ברשת בעזרת 144B?

בעזרת החנות האינטרנטית של 144B תקבלו אתר איקומרס מתקדם ונוח המבטיח לכם יתרונות רבים וזמינות מסביב לשעון ללקוחות שלכם. חבילת חנות וירטואלית אונליין מבית 144B כוללת חיבור נוח למערכת סליקה, ממשקים נוחים לתפעול האתר, מוקד תמיכה זמין, הקמה מהירה, עיצוב מקורי ומחיר משתלם במיוחד.

B144 עסקים
פתרונות פרסום דיגיטליים

כתבות נוספות בנושא
חנות אונליין לעסק

 דילוג לתוכן